KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8963343
nr 896 3343
Akvarell
Tillskriven Primus Mortimer Pettersson, osignerad, motivet: 24X33
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 maj 2014
kl 19:21:56
25/5 12:51:54
700 kr
26/5 18:57:50